Záber z februárovej akcie vo Vsetíne zdroj: clan-party.eu
Záber z februárovej akcie vo Vsetíne                                                                                               zdroj: clan-party.eu

PGWAY za nami, MČR za dverami… Čas letí rýchlo a k nám sa dostala informácia, že ďalší turnaj CLAN CUP je tu čo nevidieť. Pre usporiadateľov z CLAN, ide po CLAN CUP-e Winter 2017 vo Vsetíne, ktorý sme navštívili vo februári už o druhý tohtoročný turnaj. Ako mediálny partner, sme sa rozhodli podporiť aj ďalšiu akciu v organizácii CLAN. CLAN CUP Summer 2017 sa uskutoční 30.9. – 1.10. 2017 v priestoroch výstaviska Expo Center v Trenčíne. Na akcii budeme prítomní aj my, takže s nami môžete prehodiť pár slov a zároveň od nás získať nejakú tu maličkosť.

Už tradične bude hlavným lákadlom CS:GO turnaj, ktorého sa bude môcť zúčastniť až 100 hráčov, ktorí zabojujú o pekný prizepool a body do blížiaceho sa finále MČR. Novinkou tejto LAN-ky, je turnaj v hre FIFA17 pre 32 hráčov.

Návštevníci sa môžu tešiť na zaujímavých hostí z radov youtuberov, hernú zónu, grilovanie a ďalšie aktivity, ktoré si usporiadatelia pripravia.

Viac informácii nájdete na webe: http://clan-party.eu/turnaj/ , alebo na Facebookovom evente.

Tešíme sa na vás v Trenčíne 🙂

3/5 - (1 vote)
Zdieľať