DIG vs CLG
www.lolesports.com

2. septembra sa môžeme tešiť na predposledný súboj tohtoročného Summer Splitu. V súboji o 3. miesto sa proti sebe postavia Counter Logic Gaming a Team Dignitas. Zápas sa začne štandardne o 21:00 CEST, a môžete sledovať aj na oficiálnom NA LCS kanály: www.twitch.com

TIPOVANIE NA ZÁPAS DIG vs CLG

Stávková kancelária Fortuna na zápas vypísala takéto kurzy:

Na zápas si môžete staviť v stávkovej kancelárii iFORTUNA:

Slovenská Republika:      iFORTUNA.SK

Česká republika:               iFORTUNA.CZ

Vzhľadom na výkony oboch tímov v semifinále play-off, som trošku prekvapený, že stávkové kancelárie preferujú CLG pred DIG. Kurz 2.06 na víťazstvo DIG, znie veľmi lákavo.

PREVIEW ZÁPASU:

TEAM DIGNITAS vs. COUNTER LOGIC GAMING

2. septembra o 21:00 sa proti sebe postavia tieto zostavy:

POZÍCIA

DIGCLG
TopSsumdayDarshan
JUNGLEShrimpOmarGod
MIDKeaneHuHi
ADCAltecStixxay
SUPPORTAdrianAphromoo

CLG v semifinále neudržali tempo proti tímu Immortals, proti ktorému veľmi rýchlo podľahli v troch zápasoch s výsledným skóre na mapy 3:0. CLG v tomto zápase vyzerali nesebavedomo, ako keby vopred vedeli, že proti IMM nemajú šancu na víťazstvo, čo sa pretavilo aj do ich výkonov na jednotlivých mapách. Naopak DIG v semifinále proti favoritovi Na LCS Team Solomid, bojovali najlepšie ako vedeli a nedarovali TSM víťazstvo vôbec ľahko. Aj v prípade ak TSM mali náskok, hrali až do konca a podarilo sa im niekoľko veľmi zaujímavých obratov. DIG nakoniec proti TSM v semifinále prehrali so skóre 3:1, ale priebeh zápasu vôbec nebol tak jednoznačný ako sa zo skóre môže zdať.

V priebehu Summer splitu sa proti sebe obe tímy postavili 2 krát. 15. júla DIG porazili CLG 2:0 a 05.08.2017 sa karta obrátila CLG porazili DIG 2:1. Z tohto pohľadu sa zdá byť zápas vyrovnaný.

Na konci sezóny sa CLG v tabuľke umiestnilo vyššie ako DIG. Dalo by sa povedať, že CLG malo počas celej sezóny stabilnú výkonnosť, a práve semifinálový zápas proti Immortals, bol jedným z ich najhorších. DIG v priebehu sezóny boli ako na kolotoči, vynikajúce výkony zo začiatku sezóny vystriedali príšerné výkony, ktoré v 6. týždni s príchodom Alteca a Adriana opätovne eskalovali do úžasných predstavení. Bolo vidno, že do semifinále proti TSM šli plní odhodlania dosiahnuť víťazstvo a TSM nič nedarovať zadarmo.

Súboj o tretie miesto bude veľmi zaujímavý. V prípade ak sa CLG neprebudia a nastúpia v rovnakej forme ako proti tímu Immortals, dosiahnuť pre nich víťazstvo bude takmer nemožné. Nemyslím si, že DIG nejako poľavia vo svojom úsilí o čo najlepšie umiestnenie v Playoff NA LCS. V prípade ak sa CLG vzchopia môžeme očakávať veľmi vyrovnaný zápas.

PREDIKCIA ZÁPASU DIG vs CLG

Toto je predikcia redakcie www.e-games.sk

tonzo: DIG vs. CLG – 3:1

fritolicek: DIG vs. CLG – 3:0

Hippo: DIG vs. CLG – 3:1

3/5 - (1 vote)