www.riotgames.com

3. septembra 2017 o 21:00 CEST náš čaká Grandfinále NA LCS, v ktorom proti sebe nastúpia špičkové tímy Team Solomid a Immortals. TSM v semifinále zvíťazili 3:1 nad Dignitasmi a tím Immortals v semifinále dominoval proti Counter Logic Gaming 3:0.

TIPOVANIE NA ZÁPAS TSM vs IMM

Stávková kancelária Fortuna na zápas vypísala takéto kurzy:

Na zápas si môžete staviť v stávkovej kancelárii iFORTUNA:

Slovenská Republika:      iFORTUNA.SK

Česká republika:               iFORTUNA.CZ

Kurzy na víťazstvá tímov, sa mi zdajú viac ako férové a korešpondujú s ponukou medzinárodných stávkových kancelárií. Kurzy počas dňa mierne stúpajú a klesajú, čo prezrádza vyrovnanosť oboch tímov.

PREVIEW TSM vs IMM 

TEAM SOLOMID vs. IMMORTALS

3. septembra o 21:00 CEST sa proti sebe postavia tieto zostavy:

POZÍCIATSMIMM
TopHauntzerFlame
JUNGLESvenskerenXMithie
MIDBjergsenPobelter
ADCDoubleliftCody Sun
SUPPORTBiofrostOlleh

Semifinálové zápasy oboch tímov boli úplne odlišné. Immortals si hravo poradili s bezradnými CLG 3:0. TSM bojovali proti tímu Dignitas a zvíťazili 3:1, ale na víťazstvo sa museli poriadne nadrieť. Aktuálne v boji o tretie miesto hráči CLG rozobrali DIG 3:0, čo je veľmi zaujímavé. V prípade ak si zoberieme, že výkonnosť tímov CLG a DIG sa rapídne nezmenila, potom môžeme dedukovať, že IMM prosto proti CLG zahrali omnoho lepšie ako TSM proti Dignitasom.

TSM počas celej sezóny Summer splitu podávali, vynikajúce stabilné výkony, ktoré korunovali hneď dva krát. Prvý krát víťazstvom v turnaji Rift Rivals Na vs Eu 2017 a následne aj celkovým prvenstvom v tabuľke Na LCS.

IMM sme nemohli sledovať na žiadnom medzinárodnom turnaji, dlho sa držali na prvej priečke tabuľky Na LCS, o ktoré prišli v závere sezóny na úkor práve TSM. IMM v semifinále proti CLG, predviedo skvelý výkon plný sebavedomia, ktoré vyplývalo z úžasného citu pre map control a pohybu hráčov po rifte.

TSM sa s IMM v letnej sezóne stretli dva krát. Prvý zápas vyhrali IMM 2:0, druhý vyhrali TSM 2:0.

Dnes večer môžeme predpokladať veľmi vyrovnaný zápas, v ktorom budú rozhodovať tie najmenšie detaily. Pokiaľ sme videli výkony oboch tímov v semifinále, miernym favoritom sa môže zdať chlapci z Immortals, napriek tomu práve horší výkon TSM v semifinále proti DIG, môže TSM vyburcovať a nakopnúť k neskutočnému predstaveniu vo finále. Akokoľvek skončí dnešný zápas, určite sa môžeme tešiť na neskutočné predstavenie vrcholu tohtoročnej sezóny NA LCS.

PREDIKCIA ZÁPASU TSM vs IMM

Tipy na zápas redakcie www.e-games.sk:

tonzo: Immortals zvíťazia 3:2

fritolicek: Team Solomid vyhrá 3:2

Hippo: Team Solomid vyhrá 3:1

5/5 - (1 vote)