Spoločnosť IMG predstavila novú platformu Boomeo, ktorá hráčom poskytuje nástroje na zlepšenie svojich schopností v CS:GO. Stránka bola vytvorená v spolupráci s organizáciami Cloud9, SK Gaming, CLG, G2 a compLexity. Na projekt priamo prispeli aj Spencer „Hiko“ Martin a Eric „Adren“ Hoag.

Na Boomeo hráči nájdu videá s obsahom pre jednotlivé mapy a situácie, pričom stratégie vysvetľujú samotní profesionáli. Naštudované vedomosti následne môžete hneď odskúšať v tradičných módoch Retake a Deathmatch ako aj na exkluzívnej funkcii Duels, ktorá je veľmi podobná arénam. Hráči sa v dueloch môžu rozohrať pred zápasom, pričom podľa spoločnosti má mód simulovať 20 herných kôl v jednej minúte.

Pre portál theScore eSports Karen Brodkin povedal: „Spustenie platformy Boomeo hovorí o našich vytrvalých investíciach do oblasti elektronického športu a náš cieľ priniesť prémiový a prístupný obsah zákazníkom.“ Podľa vyhlásenia bude Boomeo neustále zásobované novými funkciami vrátane detailných štatistík či tabuliek a novými tréningovými nástrojmi.

3/5 - (1 vote)