Vo viacerých rebríčkoch úradujú slovenskí a českí hráči z tímu eXtatus.

Za posledný týždeň sa nám na hltv.org objavujú aj slovenské a české mená. Najviac zo všetkých úraduje Frozen a to svojím talentom. Veď sa na to pozrime. KD-diff ma +65 čo je na tak mládeho hráča výborné. Taktiež je prvý v Total Kills, kde má o 7 killov viac ako hráč MINISE z tímu PRIDE. Taktiež vidíme v tomto rebríčku aj Frozenovho spoluhráča queztona. No netreba zabúdať ani na to, že v tomto obrázku je v troch rebríčkoch aj ScreaM, ktorý má rating 1.35, damage per round 93.7 a taktiež kill per round 0.94.

Na tomto obrázku môžme zasa vidieť Frozena v popredí. A taktiež jeho spolúhrača MonttYho. Ktorý majú najviac assistov za posledný týždeň. Frozen má až o jeden viac no spolu títo dvaja talentovaný hráči dali presne 123 assistov za posledný týždeň.

Zasa vidíme Frozena v popredí v ďalšiom rebríčku, za tento týždeň si vystreiľal 167 headshotov a právom je v tomto ratingu prvý keďže má o 23 headshotov viac ako hráč z tímu PRIDE. A zasa môžme vidieť Screama ktorý úraduje v rebríčku pre headshot za jedno kolo. Jeho rating je 0.60 a hneď za ním sa nachádza hráč flamie z zímu Natus Vincere ktorý ma rating 0.52 headshotu za jedno kolo. No percentuálne už to je inak, ScreaM má percentuálne menej headshotov ako flamie až o 3,1%. V rebríčku pre total AWP kills za posledný týždeň sa nachádza taktiež hráč z tímu eXtatus DEV7L so 106 AWP killmi je na tretiom mieste v tomto rebríčku.

A máme tu posledné 3 rebríčky za posledný týždeň, kde sa nachádza opäť slovenský hráč z tímu eXtatus queztone. Ktorý obsadil v ratingu total opening kills druhé miesto za hráčom MINISE z tímu PRIDE, ktorý má o jeden open kill viac ako queztone.

Frozen sa objavil spolu v štyroch rebríčkoch za posledný týždeň a z toho 3 krát bol prvý. Taktiež nezabúdajme na hráčov ako je queztone, DEV7L a MonntY.

Zdroje: hltv.org

4/5 - (1 vote)