Tím SK Gaming, vcelku jednoducho prešiel do finále, keď zdolal v semifinále tím OpTic 2:0 na mapy (Train 16:1, Overpass 16:7).

Každý fanúšik OpTic určite veril, že ich tím vyhrá na Traine po tom ako si ho pickli. SK Gaming však boli proti, keď hneď od začiatku udávali tempo v hre a po pár minútach odskočili už na rozdiel šiestich kôl. Polovica zápasu sa skončila za stavu 14:1, kde bolo jasne vidno, že OpTic už nemajú žiadnu šancu na nejaký veľký comeback. SK Gaming stačilo vyhrať dve kolá, ktoré aj vyhrali. Najlepšie individuálne playe, predvádzali hráči fer a felps. Taktiež sa nenechal zahanbiť ani coldzera, ktorý sa blysol 1v3 clutchom v pistol rounde.

Po prvej mape mali hráči z SK Gaming určite dobru náladu. A tak sa vrhli na druhú mapu (Overpass), takisto ako na Train a zasa začali udávať tempo v hre. SK Gaming začali opäť dobre a tak ako aj na prvej mape, bol po pár minútach rozdiel v skóre celkom veľký, a to 10:1.  Na tejto mape sa OpTicu podarilo získať aj druhé kolo, po tom ako mixwell plantol bombu a vyhral kolo. Na tejto mape sa OpTicu poradilo vyhrať ešte ďalších päť kôl, na výhru to však samozrejme nestačilo. Polovica zápasu sa skončila za stavu 11:4. No na SK Gaming už nemali, a tak podľahli aj na druhej mape rozdielom skore 16:7.

SK Gaming sa dozvie meno svojho súpera po zápase FaZe vs Astralis, ktorý prebieha v týchto chvíľach.