Po tom ako sme vyspovedali benq1ho tak na rade je Frozen. Tento mladý, talentovaný hráč zo slovenska nám poskytol rozhovor, v ktorom sa dosť rozpísal a tak nám ponúkol celkom dlhé odpovede, ktoré vás určite zaujmú. Viac sa dozviete v článku. Ďakujeme mu za rozhovor, a prajeme mu v CS:GO kariére mnoho ďalších úspechov. 

 

Ako by si zhodnotil uplynulé dva roky na československej scéne pre teba a celkovo tvoj tím eXtatus ? frozen
Tieto 2 roky mi dali strašne veľa či už v živote alebo v hre, zažil som veľa vecí, bol som na rôznych miestach, spoznal som veľa nových ľudí a naučil som toho dosť. Najviac zo všetkého sa teším z toho že som konečne našiel tím kde sa cítim „doma“, v eXtatuse máme dobrú chémiu a navzájom sa
podporujeme, zlepšujeme sa každým dňom a stále ideme dopredu, náš najúspešnejší rok bol asi 2016, získali sme veľa titulov, boli sme na veľa akciách a turnajoch a ukázali sme že máme na to preraziť do Európy.

Čo rád robíš vo voľnom čase ak nehráš CS:GO ?
Toho voľného času nemám tak veľa keďže každý deň hráme ale veľmi rád pozerám filmy alebo sa len tak prechádzam po meste so sluchátkami v ušiach a rozmýšľam.

Ako by si zhodnotil pôsobenie v zahraničných ligách alebo turnajoch ? 
Po pridaní Monttyho sa nám podarilo spraviť myslím že celkom slušnú „dieru“ do sveta, máme rozohraných celkom dosť líg či turnajov a v každom z nich sa nám zatiaľ darí úspešne z čoho mám však najväčšiu radosť je to, že sme začali pracovať proti tier 1 tímom čo nám zaručuje veľký prínos skúseností, dúfam že takto budeme pokračovať aj naďalej a možno sa nám podarí dostať sa na nejaký veľký turnaj, samozrejme že nie ESL Katowice, tam s tým majú problém.

Aký bol tvoj prvý tím a s akými hráčmi si začínal ? 
Môj prvý tím bol HELLRAISERS, hráčov si moc nepamätám keďže to bolo tak 5-6 rokov dozadu, ale napadá ma PENTAGRAM, hrobar a DeviL.

Ako si sa dostal k Counter Strike, alebo kto ta k hraniu Counter Strike doviedol ?

K hraniu ma doviedol môj starší brat, od tej doby sa tomu venujem pomerne často.

Aké si mal pocity po tom čo vás diskvalifikovali z closed frozenkvalifikácie na IEM Katowice ? 
Bolo mi ľúto hlavne mojich spoluhráčov ale aj niečo zlé je na niečo dobré, podarilo sa nám spraviť neskutočnú „drámu“ a počula o nás celá cs:go scéna, pred nami je kopa iných akcií a nebojím sa povedať že sa na niektorú z nich dostaneme.

Aký je tvoj najobľúbenejší tím a hráč ?
Môj najobľúbenejší tím je NiP a hráč f0rest.

Ako vidíš rok 2017, bude tento rok pre vás úspešný ? 
Netuším či bude úspešný ale jednoznačne v to dúfam a spravíme všetko preto aby to tak bolo.

Ako si predstavuješ svoju budúcnosť v hraní CS:GO ?
Ja moc budúcnosť neriešim, sústreďujem sa na prítomnosť a chcem z nej vyťažiť maximum.

Čo by si rád odkázal fanúšikom nášho portálu ?
V mene celého tímu by som chcel poďakovať naším sponzorom, ale aj fanúšikom ktorý nás podporujú a fandia nám na každom turnaji.

Frozena môžte podporiť aj na jeho fanpage TU!