Mnohí z vás poznáte hráča benq1ho, ktorý hra v tíme eSuba, ak o ňom chcete vedieť niečo viac, alebo niečo, čo ste nevedeli, prečítajte si náš rozhovor s ním! Ďakujeme mu za poskytnutie rozhovoru pre náš portál!

Kto, alebo čo ťa doviedlo k hraniu hry Counter Strike ?

S CSkom ma zoznámil môj sused, začali sme spolu hrávať a postupom času som si tú hru obľúbil natoľko, že som sa jej rozhodol venovať fakt dosť času.

V akom tíme si odštartoval svoju profesionálnu Counter-Strike kariéru a s akými hráčmi si začínal ?

Nemyslím si, že sa to dá nazvať profesionálna kariéra a tých tímov bolo fakt veľa. Za zmienku stojí asi crew.sk, to bol taký prvý tím, s ktorým sme jazdili pravidelne po LAN-kách a snažili sa presadiť. Hráčov radšej menovať nebudem, lebo by som určite niekoho zabudol.

Ako by si zhodnotil uplynulé dva roky na CZ/SK scéne pre teba a celkovo tvoj tím eSubu ?

Myslím si, že to boli úspešné dva roky a dokázali sme vyhrať veľa turnajov, zarobiť pekné peniaze a mali sme aj slušné výsledky v zahraničí. V poslednom čase to s nami nie je veľmi ružové, ale ja dúfam, že sa znova postavíme na nohy.

Plánujete sa s tímom dostať aj niekde do Európy, do nejakej väčšej ligy ?

Je ťažké dostať sa do nejakých fakt veľkých líg, ale v rámci možností, si myslím, že hráme dobré ligy. Ale tento rok sa konečne pozrieme na LAN-ky aj do zahraničia.

Ako vidíš rok 2017, bude tento rok pre vás úspešnejší ? 

Zatiaľ to tak nevyzerá, no verím, že rok 2017 bude čím ďalej, tým lepší. Čaká nás ale veľa práce, aby sme sa vrátili na víťaznú vlnu.

Aký je tvoj najobľúbenejší tím a hráč ?

Najviac fandím tímu SK Gaming a obdivujem FalleNa ako hráča, IGL, ale hlavne ako človeka s veľkým srdcom.

Čo rád robíš vo voľnom čase, ak nehráš CS:GO ?

Rád chodím na pivo s kamarátmi, na hokej alebo do kina. Takisto milujem šport, hrávam aktívne malý futbal a aj futsal.

Ako si predstavuješ svoju budúcnosť v hraní CS:GO ?

Tento rok som už chcel byť len coach, ale nakoniec som sa rozhodol ešte pokračovať. Chcem vydať pre svoj tímu zo seba maximum a vyhrať konečne vytúžený titul MČR.

Je náročné hrať v tíme úlohu IGL ?

No ľahké to určite nie je. Často to dokáže ovplyvňovať môj individuálny výkon, nakoľko sa sústredím viac na rolu IGL a všímam si viac radar a spoluhráčov ako samotný cross.

 

 

Čo by si rád odkázal fanúšikom nášho portálu ? 

Vážime si každého fanúšika a čím viac ich budeme mať, tým lepšie sa nám bude hrať. Takže fandite a my sa vám budeme snažiť odplatiť dobrými výsledkami!

 

 

 

beq1mu za tento rozhovor ďakujeme, môžete ho podporiť aj na jeho fanpage TU!