zdroj: hltv.org

Hráč, ktorý v minulosti pôsobil v tímoch ako LDLC a Titan zverejnil vyjadrenie, v ktorom pochválil krok ESL, no zároveň dodal, že šanca na jeho comeback sa zdá byť mizivá.

Hovik “KQLY“ Tovmassian zapríčinil jednu z najväčších káuz v histórii hry Counter-Strike, keď v novembri 2014, len pár dní pred Major turnajom DreamHack Winter, bol jeho účet zabanovaný systémom VAC. 

Po tom, čo ESL oznámilo zmenu pravidiel ohľadne hráčov s VAC banom, vďaka čomu sa budú ich turnajov môcť zúčastniť hráči ak od ich VAC banu uplynuli 2 roky, oslovil portál hltv.org práve KQLY-ho. Ten vyjadril svoj názor na posledné udalosti.

„Je pekné, že niektoré organizácie vidia veci inak a snažia sa dať ľudom druhú šancu“

“Nemyslím si, že tieto veci niečo zmenia. Aj keď môžem opäť hrať na týchto turnajoch, bude veľmi ťažké nájsť ľudí, alebo organizáciu, ktorí vám opäť prejavia dôveru“

„Je asi 0.1% šanca, že sa niekto taký nájde.“

„No samozrejme, ak by sa našiel niekto, kto by mi dával druhú šancu, bez váhania by som bral.“

KQLY, ktorý sa zúčastnil viacerých veľkých turnajov a 3 majorov, sa priznal k používaniu cheatov. Jeho ban vtedy vyústil do diskvalifikácie Titanu z posledného majoru v roku 2014, a taktiež odchodu mnohých sponzorov od tímu. 

Myslíte si, že sa nájde niekto, kto dá tomuto hráčovi druhú šancu? 🙂

Zdrojhltv.org
Zdieľať