Fnatic má novú posilu – Disco Doplan

100

Fnatic zažíva v poslednej dobe obrovské zmeny. Najprv sme boli svedkami mega výmeny s tímom Godsent, keď flusha, JW a Krimz boli vo Fnaticu nahradení hráčmi Lekr0, wenton a twist. Z posledných troch menovaných v tíme ostal už len jeden – twist.

Lekr0 napriek veľkému talentu a dobrým výsledkom vo Fnaticu neostal, keď sa na svoje miesto vrátil oveľa skúsenejší Krimz, vďaka čomu tím získal aj status legendárneho tímu a isté miesto na majori. Komunita nechápala, prečo sa Fnatic „zbavili“ nádejného hráča a nevymenili radšej wentona. No, tu máme odpoveď.

Fnatic dnes oznámili, že nová posila tímu bude Joakim „disco doplan“ Gidetun. „DD“ bol pre jeho nesmierny talent v hľadáčiku veľkých tímov už dlhšiu dobu a to aj napriek tomu, že mu chýba väčšia skúsenosť na kompetitívnej scéne v CS:GO.

Vyjadrenie od Joakim „disco doplan“ Gidetun:

Veľmi si cením tejto príležitosti od Fnaticu a dúfam, že spolu dosiahneme veľké úspechy. Verím tomu, že aktuálne máme veľmi silnú zostavu a neviem sa dočkať kým začneme hrať a staneme sa jedným z najlepších tímov sveta.

Vyjadrenie od manažéra Fnaticu, Viktor „vuggo“ Jendeby:

Začlenením disco doplana máme nabehnuté na skvelú budúcnosť, preukázal sa byť hodný top levelu a má veľký potenciál, aby sa stal ešte lepším. Rozlúčiť sa s wentom však bolo ťažké, všetci ho máme veľmi radi a želáme mu všetko dobré a veľa šťastia v budúcnosti.

Olofmeister, dennis, Krimz, twist a disco doplan? Well, vyzerá to nádejne s touto zostavou. Čo myslíte?

3/5 - (1 vote)