Dignitas vyhrali skupinu D na ELEAGUE S2

177

Dignitas dominantným spôsobom vyhrali skupinu D na druhej sezóne ELEAGUE a potvrdili, že ich môžeme zaradiť medzi najlepšie tímy sveta.

Súvisiace: Virtus.Pro vyhrali skupinu B;Astralis vyhrali skupinu C

Prvý zápas sa hral medzi Fnatic a OpTic a išlo o veľmi vyrovnanú partičku. Aktuálne deviaty a dvanásty najlepší tím sveta si na mape Cache nič nedarovali a muselo sa rozhodnúť až v predĺžení. KRIMZ odohral skvelý zápas a hlavne vďaka nemu Fnatic dokázali vyhrať 19:17. Fnatic navyše hrali bez dennisa, ktorý sa nemohol zúčastniť kvôli osobným dôvodom. Zastúpil ho tréner Fnaticu, Jumpy.

V druhom zápase sa proti sebe postavili Dignitas a EnVyUs. Dvojnásobní major šampióni vôbec nehrali zle, no Dignitas sú proste vo forme. Na mape Cobblestone si do polčasu Dáni zaistili vedenie 9:6 na T strane a zápas ukončili pohodlným víťazstvom 16:12.

V zápase víťazov sa stretli Fnatic a Dignitas a ak niekto očakával vyrovnaný súboj, bol na omyle. Dignitas rozdrvili Fnatic na mape Overpass 16:3 a s prehľadom vyhrali skupinu D.

V skupine sú na programe už len 2 zápasy: zápas porazených medzi OpTic a EnVyUs dnes o 16:00, následne bude rozhodujúci súboj o postup do playoff medzi Fnatic a lepším z dvojice OpTic/EnVyUs o 19:00.