Web CSGO Lounge, ktorý bol svojho času najväčšou platformou na stávkovanie pomocou virtuálnych predmetov, predtým než bola táto funkcia odstránená 16. augusta, sa chystá odškodniť všetkých užívateľov, ktorí prišli o svoje skiny počas tohto “shut-downu“ stávkovania na tomto webe.

4 mesiace po tom, čo bolo zrušené stávkovanie, a CSGO Lounge bolo znovu spustené ako „entertainment and media“ agency so svojou materskou spoločnosťou ESForce Holdings vyhlásili, že všetci užívatelia, ktorí neboli schopní vybrať si svoje skiny z webu, budú odškodnení.

10. Júla, poslalo Valve list majiteľom CSGO Lounge/DOTA2 Lounge, v ktorom ich prosilo o zrušenie používania steam účtov pre komerčné účely. Po tejto požiadavke boli všetky BOT účty týchto webov zablokované, čo spôsobilo, že majitelia ktorí nestihli z webu svoje skiny vybrať, sa k ním už nedostali.

ESForce Holdings a CSGO Lounge preto začnú vracať skiny, ktoré zostali “zaseknuté“ na zablokovaných účtoch, do rúk svojich majiteľov. Tento proces by sa mal začať najneskôr v marci 2017.

„My [ESForce/CSGO Lounge] momentálne pracujeme na technickej a legálnej stránke tohto odškodňovania“ 

Po odstránení stávkovania CSGO Lounge vydalo 16. augusta vyhlásenie, že bude naďalej pokračovať ako informačná e-Sport platforma s rôznymi novými vylepšeniami.

V čase najväčšej slávy mal web CSGO Lounge 38 miliónov zobrazení mesačne, a stávkovacím mechanizmom prešli v prvej polovici roka 2016 skiny v hodnote 1 miliardy dolárov.

zdroj: dotesports.com

HB0IY-R7T2P-6WT4R

4/5 - (1 vote)