eu lcs preview zápasov
foto: www.riotgames.com

Ako keby to bolo včera kedy sa začala 7. sezóna EU LCS Summer Splitu, a už nám k jej koncu zostávajú len tri posledné herné týždne, po ktorých nasleduje Playoff. Aj tento týždeň nás čakajú úžasné dueli plné napätia a zvratov v najprestížnejšej európskej League of Legends lige. 7. týždeň NA LCS začína už 27.07.2017 o 17:00 a určite si nenechajte újsť ani jeden z jeho troch hracích dní.

PREHĽAD KURZOV 8. TÝŽDEŇ EU  LCS V STÁVKOVEJ KANCELÁRII TIPSPORT

STAV SI TIPSPORT.SK
STAV SI TIPSPORT.CZ

TABUĽKA TÍMOV PRED 8. TÝŽDŇOM EU LCS

Skupina A

Ako je vidno tím Fnatic zatiaľ dominuje nielen v skupine A, ale v celej EU LCS. O tretie postupové miesto majú šancu ešte zabojovať Roccat, zatiaľ čo G2 Esports a Misfits budú súperiť o čo najlepšiu východziu pozíciu do Playoff. Na dne tabuľky sú a s veľkou pravdepodobnosťou do konca sezóny aj zostanú NiP, ktorý sú bez jediného zápasového víťazstva.

SKUPINA B

Skupina B je poriadne vyrovnaná o prvé miesto sa delia až 3 tímy, ktoré s veľkou pravdepodobnosťou uvidíme aj v Playoff, na 4. a 5. mieste sú VIT a MM, ktorí do konca sezóny budú zvádzať urputné boje o vyhnutie sa Relegation formátu a o zotrvanie v EU LCS.

HARMONOGRAM  ZÁPASOV – 8. TÝŽDEŇ EU LCS SUMMER SPLIT 2017

 

V tomto týždni EU LCS sa môžeme tešiť na súboje tímov vo svojich skupinách, v skupine B zažijeme nervydrásajúce súboje o prvé miestO 

EU LCS SUMMER SPLIT 2017, 8. TÝŽDEŇ DEŇ 1

Začiatok zápasu: 27. júla, 17:00 CEST

V prvom zápase 8. týždňa EU LCS sa proti sebe postavia tím MM a tím VIT. Obe tímy okupujú spodné priečky tabuľky B a tento zápas pre nich bude z hľadiska vyhnutia sa Relegation formátu kľúčový.

VIT vyzerajú, že sú v tomto zápase mierne v lepšej pozícii ako MM. Majú viacej výhier na jednotlivých mapách a zároveň sú o jedno celkové víťazstvo pred MM. Ich celkový herný prejav bol v tejto sezóne lepší a stabilnejší ako herný prejav MM.

MM sa herné strácajú najmä v midgame fáze hry, v ktorej majú problémy s map controlom a positioningom, v prípade ak chcú vyhrať, musia čo najviac zabrať práve v tejto časti svojho herného prejavu.

Predikcia: Team Vitality zvíťazia

VALUE INDEX – 5/10

Začiatok zápasu: 27. júla, 20:00 CEST

V druhom zápase tohto hracieho dňa sa proti sebe postavia tímy z hornej a dolnej časti tabuľky

G2 – výkony G2 esports sú ako na hojdačke, v niektorých zápasov podávajú sebavedomé výkony a v ďalšom zápase príde zlom, v ktorom dostanú riadnu facku. G2 musia popracovať na hernej konzistencii, a musia podávať stabilné výkony, ktoré sú hodné druhého miesta v EU LCS, nemôžu pokračovať štýlom ,, na hojdačke“ ak chcú vyniknúť aj v zápasoch mimoeurópskych tímov.

NiP – momentálne sú na úplnom dne EU LCS bez víťazstva a pomaly ale určite sa zmierujú stým, že sa nevyhnú Relegation formátu o zotrvanie v EU LCS. Ich herné výkony upadajú v priamej úmere s časom. Early game majú super, mid game už je horší a v late game absolútne nevedia ako ďalej.

V tomto zápase jednoznačne preferujem G2 Esports, ktorý potrebujú každé víťazstvo k zabezpečeniu čo najlepšej pozície do Playoff.

Predikcia: G2 Esports vyhrajú.

Value Index: 1/10, kurz 1.04 na víťazstvo G2 Esports je nehrateľný, a preto odporúčam preskočiť stávku na tento zápas.

EU LCS SUMMER SPLIT 2017, 8. TÝŽDEŇ DEŇ 2

Začiatok zápasu: 28. júla, 17:00 CEST

Splyce si vydobili príjemnú pozíciu v tabuľke skupiny B, postup do Playoff už majú istý, a v posledných kolách budú bojovať len o čo najvýhodnejšiu východziu pozíciu. H2k po nepresvedčivých výkonoch tímu Unicorns of Love sa usadili na prvej pozícii rovnakej skupiny s tesným náskokom za tímom Splyce a Unicorns Of Love.

Štatisticky v tomto zápase dominujú H2k, ktorí síce majú so Splyce zhodné skóre ale majú viacej víťazstiev na individuálnych mapách. Čo sa týka celkových výkonov Splyce sa musia pomaličky začať prispôsobovať novým metám, a v spojení s prispôsobením musia popracovať na nových tímových pickoch a banoch.

H2k sú ako na hojdačke ale určite patria medzi top tímy EU LCS, žiaden z ich výkonov sa nedá považovať za úplne podpriemerný, ale aj tak musia pracovať na hernej konzistencii.

Predikcia: H2K vyhrajú

Value Index: 1/10, kurz na víťazstvo H2k je 1.3 čo je neprimerane málo pokiaľ sa jedná o zápas tímov, ktoré sa delia o prvé miesto v tabuľke. Pre mňa je tento kurz nehrateľný, a preto odporúčam buď zápas preskočiť, alebo staviť nízku sumu na víťazsstvo Splyce

Začiatok zápasu: 28. júla, 20:00 CEST

Fnatic v tomto splite dominujú v EU LCS, určite sa im nepodarí zopakovať čisté skóre spred dvoch rokov, ale myslím si, že si uvedomujú potrebu poraziť Misfits a ešte viacej sa zakoreniť na prvom mieste supiny A EU LCS, keďže tá im zaručuje priamy postup do semifinále Playoffs.

Misfits sú momentálne na treťom (poslednom) postupovom mieste do Playoff, s náskokom dvoch víťazstiev pred tímom Roccat.

Predikcia: Fnatic vyhrajú, osobne si myslím, že Fnatici nepodcenia súpera a pôjdu do tohto zápasu naplno.

Value Index: 4/10

EU LCS SUMMER SPLIT 2017, 8. TÝŽDEŇ DEŇ 3

Začiatok zápasu: 29. júla, 17:00 CEST

Predikcia bude pridaná v deň zápasu

Začiatok zápasu: 29. Júla, 20:00 CEST

Predikcia bude pridaná v deň zápasu

FOTO: www.lolesports.com

3/5 - (1 vote)