Týždeň 5 EU LCS
zdroj: http://www.lolesports.com

EU LCS TÝŽDEŇ 5  je posledným týždňom pred  týždennou prestávkou, ktorá sa koná v presnej polovici ligy. Súčasný jarný šampión  G2 Esports sú po prvýkrát od účasti v EU LCS v negatívnej bilancii 3 zápasových prehier a len 2 víťazstiev.

Turnaj Rift Heralds sa začína už na budúci týždeň, preto som zvedavý ako sa G2 bude tento týždeň dariť, keďže veľa času do začiatku turnaja na zlepšenie im už nezostáva.

V skupine LCS EU – B sa určite zintenzívni boj o prvé miesto medzi Unicorns of Love, H2K a Splyce. Naopak na opačnej strane budú Team Vitality a Mysterious Monkeys bojovať  o prežitie.

PREHĽAD KURZOV V STÁVKOVEJ KANCELÁRII FORTUNA: 

Hráči zo Slovenskej republiky si na zápas môžu staviť na ifortuna.sk TU

Hráči z Českej republiky si na zápas môžu staviť na ifortuna.cz TU

HARMONOGRAM  ZÁPASOV – 5 TÝŽDEŇ EU LCS  SUMMER SPLIT 2017

V piatom týždni uvidíme niekoľko zaujímavých súbojov, predstavia sa nám Fnatic a Splyce, ktorý budú proti sebe bojovať, aby obhájili prvé miesto vo svojej skupine, zatiaľ čo hráči H2K si budú chcieť napraviť chuť z minulotýždňovej porážky od Fnaticov v zápase proti Misfits. G2 Esports by si mali nájsť cestu k úspechu v súboji proti Mysterious Monkeys.

zdroj: http://www.lolesports.com

EU LCS SUMMER SPLIT 2017 – 5. TÝŽDEŇ DEŇ 1

Zápas # 1: Ninjas in Pyjamas vs. Mysterious Monkeys

29. júna, 17:00 CEST

Hneď v prvom zápase budú medzi sebou konfrontované tímy z posledných miest tabuľky A a tabuľky B. Ani Ninjas in Pyjamas, ani Mysterious Monkeys do tohto týždňa nevybojovali ani jednu výhru v zápase. Jedno čo viem určite povedať je, že v piatom týždni EU LCS  sa to určite zmení:).

Predikcia: Ako víťaza osobne mierne preferujem Mysterious Monkeys, čo sa týka kurzov na obe tímy je kurz totožný 1.8. Pred podaním na tento zápas odporúčam hodiť si mincou.

Zápas # 2: Fnatic vs. Splyce

29. júna, 20:00 CEST

V druhom zápase prvého dňa EU LCS sa proti sebe postavia dva tímy z prvých priečok tabuliek. Fnatic momentálne dominujú tabuľke A so skóre 5:1, zatiaľ čo Splyce sa delí o prvé miesto v tabuľke B s Unicorns of Love, keď obaja majú totožné skóre 4:1.

Keď sa pozriem na celkové doterajšie výkony oboch tímov, vidím že Fnatic majú o niečo navrch, nejedná sa ale až o tak razantnú prevahu, a preto bude zaujímavé ako si poradia v zápase s Top Tier tímov EU LCS.

Fnatic sa určite musia vyvarovať chybám, ktoré vyviedli v zápase tretieho týždňa proti tímu Roccat.

Predikcia: Fnatic vyhrajú. Keď obe tímy predvedú svoju štandardnú hru, myslím si že Fnatic vyhrajú, avšak kurzy na výhru Fnatic 1.25, mi príde neprimerane nízky, keďže ani možnosť, že Splyce vyhrajú neodpisujem. Osobne radím stávku na tento zápas preskočiť, prípadne skúsiť nízku stávku na výhru Splyce s kurzom 3.21.

EU LCS SUMMER SPLIT 2017 – 5. TÝŽDEŇ DEŇ 2

Zápas # 1: ROCCAT vs Team Vitality

30. júna, 17:00

Roccat sa nachádzajú v spodnej časti tabuľky A, ale stále majú viac víťazstiev v hrách oproti Team Vitality a o omnoho viac individuálnych víťazstiev na jednotlivých mapách. Roccat počas sezóny dosiahli celkovo 7 individuálnych víťazstiev oproti VIT, ktorý doteraz dosiahli len 3 víťazstvá na mapách. Podarí sa v tomto zápase tímu VIT zlepšiť svoju bilanciu?

Roccat – ROC podali určite najlepší  výkon proti tímu Fnatic, nad ktorými sa im podarilo vyhrať. Napáda ma však otázka. Podarilo sa im vyhrať lebo predviedli tak dobrý výkon, alebo sa im podarilo vyhrať  vďaka chybám Fnatic. Osobne si myslím, že Fnatici ich v zápase podcenili, samozrejme nezhadzujem výkon ROC, ale myslím si že ak by Fnatic podali bežný výkon, tak zvíťazia.

Team Vitality – VIT zaostáva z hľadiska víťazstiev a to naprieč celým EU LCS. Nepodarilo sa im poraziť  žiaden z troch tímov, ktoré bojujú o najvyššiu pozíciu v skupine B.  Tento zápas je pre nich ideálny aby ukázali, že nepatria na spodok EU LCS.

Roccat ukázali, že nepatria medzi top tier EU LCS tímy, ale sú dosť konzistentní vo svojich jednotlivých vystúpeniach.

Predikcia: Roccat Vyhrá. Roccat preukázal výrazne vyššiu stabilitu vo svojich výkonoch. A myslím si, že stávka na víťazstvo ROC v kurze 1.45 sa určite oplatí.

Zápas # 2: Misfits vs. H2K Gaming

30. júna , 20:00 CEST

Misfits sa pohybujú na top priečkach v EU LCS, ale ich individuálne herné výkony sú za Fnaticom a medzera sa pomaly zvyšuje. Počet individuálnych víťazstiev Misfits je fantastický, ale schopnosť podávať konzistentné výkony  z jednej hry na druhú, môže výrazne narušiť ich plány.

Misfits – MSF majú vo svojej skupine zatiaľ dosť dobré umiestnenie, dokázali sa dostať na 2. miesto a vytvorili medzeru medzi sebou a G2 Esports. To im dáva väčšiu stabilitu a prináša im určitú slobodu a kľud do ďalších zápasov.

H2K – H2k sa na začiatku sezóny snažili dosiahnuť prvú pozíciu na rebríčku skupiny B, ale nedokázali to, teraz sa dostali na tretie miesto, ale víťazstvo v jednom zápase by ich mohlo dotlačiť na vrchol tabuľky.

Predikcia: Misfits – Víťazstvo.  Očakávam veľmi vyrovnaný zápas, ale aj napriek tomu mierne preferujem víťazstvo Misfits.

EU LCS SUMMER SPLIT 2017 – 5. TÝŽDEŇ DEŇ 3

Zápas # 1: Mysterious Monkeys vs G2 Esports

01. júla, 17:00 CEST

Pozrime sa na tento zápas, proti sebe za postavia G2 Esport, ktorý v tejto sezóne nepodáva výkony, aké sa od nehe očakávali. Na druhej strane sú MM, ktorí dokázali vyhrať len jediný zápas proti tragickým NiP. Určite sú papierovým favoritom tohto zápasu G2, avšak ak sa na zápas pozrieme z pohľadu tipérov určite odporúčam radšej vyskúšať stávku na víťazstvo MM pri kurze 6, kurz na víťazstvo G2, 1.06 mi príde smiešny a nereálne malý, keďže G2 budú musieť o víťazstvo poriadne zabojovať.

Predikcia: Mysterious Monkeys vyhrá.Odporúčam stávku malej hodnoty 2/10 na MM

Zápas # 2: Ninjas in Pyjamas vs Unicorns of Love

01. júla, 20:00 CEST

Ninja In Pyjamas dosiahli oficiálne dno EU LCS, keď doteraz nevedeli vyhrať ani jedinú mapu. Minulý týždeň sa stretli v súboji proti týmu, ktorý bol presne v rovnakej situácii a ani proti nemu sa im nedarilo o nič lepši.

NiP sú teraz na úplnom dne EU LCS, a je otázka čo sú schopní predviesť proti top tier tímu akým Unicorns of Love určite sú.

Z hľadiska tipovania je zbytočné sa o tomto zápase rozpisovať. Nakoľko aj keď je 95% predpoklad víťazstva UoL, kur na ich výhru 1.04 je nehrateľný, je smiešne riskovať 100 Eur a vyhrať len eurá 4….

Predikcia: Unicorns of Love  Vyhrajú.

 

FOTO: www.lolesports.com

4/5 - (1 vote)
Zdieľať